HALLOWEEN NA VOŠ Mediální tvorby

HALLOWEEN NA VOŠ Mediální tvorby

U nás ve škole letos proběhl Halloween ve vší parádě! Možná se to může jevit lehce dětinské… Studenti, dospělí, kteří mají potřebu řádit na párty v maskách. Ale to jsme zkrátka my! A už sám J. A. Komenský hlásal „ŠKOLA HROU“. A my se s tímto krédem naprosto ztotožňujeme. Přece jen jsme trošku jiná škola, která nelpí na tom, aby studenti poslušně seděli v lavicích a poslouchali nudnou přednášku o čemkoliv. A tak si děláme výuku zábavnou.

Naše škola je plná nápadů, inspirací a nevšedností. A tak jsme se pustili do organizace nevšedníhoškolního dne – halloweenského! Vedení školy nás v tomto rozmaru podpořilo, dokonce se i zapojilo, a to včetně pana majitele Jüngera, který se po školních chodbách producíroval s kosou.

 

Všechny ročníky si vymyslely svá stanoviště, na kterých jsme plnili úkoly s mediální tématikou. Třeba 3. ročník si připravil foto koutek se strašidelnou výzdobou a rekvizitami. Po splnění všech úkolů jsmedostali odměnu v podobě čokolády a skvělého halloweenského prstýnku. Pak už následovalovyhodnocení nejlepší masky této akce a poté následovalo společné selfie, které navždy uchová tentoden v naší paměti (a nejen v ní).

Nechybělo ani občerstvení v podobě „krvavých“ nápojů, koblížků, ze kterých lezly žížaly, nebo třebaupírských zubů. Jako pomyslnou třešničku na dortu celého dne si pro nás náš lektor Oskar Mainxpřipravil velmi zajímavý film – Spalovače mrtvol. Ten dokonale korespondoval s celkovou náladouonoho strašidelného dne.

Moc jsme si program užili a je nám líto, že příští rok školu opustíme a nebudeme součástí dalších strašidelných chvil na VOŠMET.