fbpx

Pár slov o škole​

Stejně, jak kdysi hlásal Jan Ámos Komenský, i my chceme, aby pro tebe byla škola hrou. Víme, že v dnešní době to bez praxe nejde, a tu budeš mít u nás každý boží den.

Co u nás můžeš studovat?

Jak ti název školy napovídá, budeš studovat mediální tvorbu, přesněji 3letý obor Mediální komunikace v prezenční formě nebo ve formě kombinované.

Vtáhneme tě do zákulisí mediálního průmyslu, poznáš, jak to chodí v rádiu, v televizi, v novinách a dalších odvětvích. Nabereš spoustu praktických i teoretických zkušeností a díky tomu se o tebe lidi v médiích poperou.

Lektoři z oboru

Jak se někde říká, kdo umí, ten umí, a kdo neumí, ten učí. U nás to ale v žádném případě neplatí. Budou tě učit lektoři, kteří se pohybujou přímo v centru dění. Od profesionálních řečníků přes fotografy po zkušené žurnalisty.

Praxe, praxe a zase praxe

Na spoustě škol do tebe ládujou jenom teorii, děláš nesmyslné úkoly, a když vystuduješ a získáš vysněný titul, jsi ze začátku nepoužitelný. Na VOŠMET tě připravíme tak, že se v mediálním průmyslu budeš pohybovat jako ryba ve vodě. 

Všechno co potřebuješ, abys při studiu vynikl

Budeš používat nejmodernější techniku, postavíš se na stage a budeš mluvit nebo se vypravíš do terénu sbírat zkušenosti. Ve volném čase si můžeš připravit kafe v naší vybavené kuchyni a posedět s ostatními na pohodlných vacích. Je toho spousta, že by to vydalo na pár stránek. 

Honí se ti hlavou spousta dotazů?

Ozvi se Markétě nebo se za námi rovnou stav…

Určitě nás nezapomeň sledovat na sítích!

ADRESA ŠKOLY

VOŠ Mediální tvorby
Matrosovova 833/14
Ostrava – Mariánské Hory
709 00

KONTAKT

Kancelář: +420 777 77 47 47
Email : info@vosmet.cz

JSME TADY PRO TEBE

Od pondělí do čtvrtku

V pátek

8:30 – 14:00

8:00 – 12:00