fbpx

Fake news aneb 9 z 10 doktorů nevěří vlastním očím!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Jste princ prasoň a chcete zhubnout do plavek? Stačí jedna malá pilulka a během 3 týdnů zhubnete 20 kilo. Tak to je paráda! Své o tom ví i Blažena z Ostravy!

Určitě každý z nás narazil na stránky, které slibují zázračné zhubnutí, extra rychlé nabírání svalů nebo pohádkový pasivní příjem a o zvětšní vašeho  “Temného rytíře” behěm 7 dní ani nemluvě.

 

Musí to být pravda … potvrdil to i profesor Bruno, Ph.D. z Harvardu

Nevěříte? Věřte. Přece by se uznávaný profesor nepodepsal pod nějaký šmejd. To potvrzuje i spousta pozitivních a objektivních recenzí spokojených klietnů a navíc jsou i z mého města. 

 

Přirozená kůra z jiné dimenze

Na prodejní stránce se dozvíme 10 + 1 benefit těchto zázračných tablet, díky kterým nejen zhubneme, ale už nikdy nemusíme trávit čas v čekárně u doktora s našim vysokým cholesterolem, nedej bože náběhem na curkovku. 

 

Fotky a komentáře přece nelžou

Fotkám těch šťastlivců, kteří už mají revoluční kůru za sebou závidíme. Nekončící slideshow fotek před a po, kde se z nevábně vypadajícího tlouštíka stane adept na roli v Holywoodském bijáku. Kdo by to nechtěl? Ale pořád tomu nějak nevěříte? Přečtěte si komentáře dole. 

“Nevěřila jsem tomu, ale opravdu to funguje, během 10 dnů jsem měla dole 12 kilo, bez cvičení a i ten můj oblíbený řízek jsem si mohla dovolit.”

“Opravdu je to tak super? Moc tomu nevěřím”

“Všechno přišlo rychle, už to užívá i moje maminka, zatím má 25 kilo dole, je to úžasné!”

Tak tady není o čem!

 

Shut up and take my money!

Spousta z nás tomuhe tlaku prostě neodolá. Asi bych si to měl promyslet než to koupím, ale běží časovač… zbývá už jen 10 minut a příjdu o výhodnou slevu. 2900 Kč je teda pálka, ale původní cena je 5200 Kč, takže nechci dlouho otálet. 

Klikám na to velké zelené tlačítko, opepřené garancí vrácení peněž do 30 dní, pokud s tímto zázračným přípravekem nezhubnu ani deko. Tak když dávají garanci, tak není možné aby to nefunguvalo. Zadávám čísla kreditní karty – objednávám a těším se, až se připojím k těm spokojeným klientům, které jsem si celé dopoledne prohlížel na stránce.

 

Skutek utek …

Tablety mi česká pošta přiváží už za 3 dny. Za chvíli léto, tak nečekám a kůru začínám. Díky tabletám si už nemusím prodlužovat permanentku do fitka a místo toho si zajdu na pořádný guláš s 8 knedlíky, který jsem si tak dlouho zakazoval. 20 dní pryč a 3 kila nahoře! No to mě po….

Hned 21. den jdu zpátky na stránky a chci vrátit peníze, protože nevěřím, že bych během posledních 9 dnů zhubnul těch mých vysněných 20 kilo! Ale bez kontaktního formuláře, telefonu nebo e-mailu, který asi profesor Bruno ve smršti tisíce objednávek asi zapomněl na web vložit, to půjde hroko těžko…

 

Závěrem …

Možná patříte mezi ty šťastlivce s IQ alespoň 91+, kteří takovým fake webům nenaletí, ale mezi námi je spousta důvěřivců, kteří neváhají a klikají na to pověstné zelené tlačítko a doufají, že jim ten revoluční přípravek konečně změní život.

Jak se proti tomu bránit a nebo jak ovládat masy díky fake news zjistíte na studentské konferenci už 29. Května na VOŠ Mediální tvorby v Ostravě.

Těšíme se na vás a nevěřte všemu co se povídá!

Hoď sem koment

Ze života školy

Je to náš studentský projekt, kde píšeme události, které ve škole zažíváme. Naše úspěchy, pocity a strasti :-)

Sleduj nás

Mrkni na promo naší školy

Vyšší odborná škola Mediální tvorby v Ostravě

© 2018 VOŠMET | Ochrana osobních údajů

Supr letní akce

Odpustíme ti 400 kč administrativní poplatek

Už zbývá jen pár míst